O mnie

Wykwalifikowany fizjoterapeuta osteopata z wieloletnim doświadczeniem pomoże Ci zadbać o zdrowie

W 2009 roku ukończyłem studia z zakresu fizjoterapii. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyłem we Francji. Najpierw pracowałem w renomowanym centrum rehabilitacji CH de la Tour Blanche. Jako fizjoterapeuta wspierałem także lokalną drużynę rugby oraz przedstawicieli innych dyscyplin sportowych, którzy uczestniczyli w turniejach i meczach.

Ukończyłem wiele specjalistycznych kursów m.in. kurs IBITA Bobath (rehabilitacja neurologiczna dorosłych) w Warszawie oraz studia podyplomowe z fizjoterapii sportowej w Bourges we Francji, by jak najlepiej pomagać moim pacjentom. Dzięki rzetelnej wiedzy wielu sportowców oraz chorych powróciło do pełnej sprawności i pozbyło się nieprzyjemnych dolegliwości.

W 2017 roku rozpocząłem własną praktykę zawodową i 4-letnie studia podyplomowe z osteopatii w warszawskiej filii Osteopatie Schule Deutschland (OSD) z Hamburga. Wytrwałość w dążeniu do celu oraz chęć do zdobywania wiedzy pozwoliły mi uzyskać dyplom, a także zwyczajowy dla osteopatów tytuł D.O. W międzyczasie ukończyłem również w Paryżu, w filii szwajcarskiej szkoły David G. Simons Academy, 3-modułowe szkolenie z leczenia bolesnych punktów mięśniowych (tzw. Trigger points).

Ukończyłem również wiele innych szkoleń, z których warto wymienić chociażby metodę Ackermanna (Katowice) i szkolenie z rehabilitacji stawu kolanowego w Narodowym Instytucie Sportu i Ekspertyzy Zawodowej w Paryżu (INSEP). Zarówno w Polsce, jak i we Francji uczestniczyłem w wielu kongresach i warsztatach z udziałem uznanych specjalistów o międzynarodowej renomie.

Pomogłem wielu pacjentom z chorobami neurologicznymi, po ciężkich wypadkach, z zespołami bólowymi i kontuzjami sportowymi. Jeśli Ty również borykasz się z podobnymi problemami zdrowotnymi, umów się już dziś na wizytę. Dołącz do grona moich zadowolonych pacjentów.

O gabinecie

Gabinet specjalizuje się w:

rehabilitacja kręgosłupa

Rehabilitacji kręgosłupa

Wykorzystuję odpowiednie chwyty i manipulacje oraz techniki diagnostyczno-lecznicze, aby skutecznie wykryć oraz wyleczyć zaburzenia w obrębie kręgosłupa. W ten sposób poprawiam ruchomość, a także zmniejszam dolegliwości bólowe.

Terapii zespołów bólowych

Dopasowuję odpowiednie techniki manualne do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dążę do zniwelowania bólów głowy, kończyn górnych, dolnych czy kręgosłupa. Poprawiam funkcjonowanie układu nerwowego.

Urazach i kontuzjach

Łagodzę silne bóle pourazowe i wspomagam leczenie kontuzji sportowych u osób w każdym wieku. W trakcie terapii niweluję nieprzyjemne dolegliwości i przyśpieszam powrót do optymalnej formy fizycznej.

Rehabilitacji neurologicznej

Dzięki odpowiednio dobranym technikom pomagam, na ile jest to możliwe, przywrócić sprawność pacjentom z zaburzeniami neurologicznymi. Poprzez solidną rehabilitację osoby korzystające z terapii powracają do sprawności i aktywnego udziału w życiu społecznym.